Mohito Press Trip

Konečně jsem se dostala k dopsání dlouho slibovaného článku o mém srpnovém čtyřdenním press-tripu do Varšavy.

Jak jsem se k focení pro polskou značku Mohito dostala? Jaký program pro mě Mohito nachystalo a jak jsem se cítila v kůži modelky? O tom se pokusím rozepsat v dnešním článku. Původně jsem do něj chtěla zapojit i nějaké fotky z centra města, které jsme s Irinou, druhou pozvanou blogerkou, nafotily ve volném čase, ale nakonec se to všechno do jednoho článku nevešlo. Nicméně! Pokud by vás to přeci jen zajímalo spolu s nějakými tipy, o co byste ve Varšavě neměli přijít, dejte mi vědět, já třeba sepíšu ještě druhý článek. Do Vánoc. Snad?

Pokud si vzpomínáte, prvně jsem si pro Mohito střihla roli stylistky a nákupní poradkyně při příležitosti otevření nové pobočky v Palladiu, což bylo takové malé zahřívací kolečko. Vybrali si mě z PR agentury, která má na starosti Mohito a její sesterské značky u nás v Česku a která měla doporučit jednu českou blogerku jako svou pomyslnou zástupkyni. Polské vedení mě schválilo <3, tak už jen bylo potřeba najít termín vyhovující všem stranám :).

Jelikož to pro mě to byla vlastně úplně první zkušenost s press tripem takového formátu, tak jsem si říkala, že některé z Vás by mohlo zajímat, jak může takový sponzorovaný výlet vlastně vypadat. Takže článek berte jako takové malé zákulisní okénko do blogerského světa,

který kromě hromady barteru a může čas od času nabídnout i pohádkové výlety, jako byl tento.
Mohito
Birthday
Show
Mohito
Photoshoot

Do Varšavy jsem letěla z Prahy, značka mi kromě ubytování a stravy zařídila letenky i vlastně veškerý transport po polské metropoli. Takže holka zvyklá na brněnské MHD si zkusila, jaký to je, když si někdo dennodenně vozí zadek v taxíku :D. Nevím jak vy, ale já pokaždé, když jedu někam taxíkem, si připadám jako celebritka. Paní důležitá. Vůbec na to nejsem zvyklá, ale možná to bude i tím, že v Brně nemáme uber haha. A časy, kdy jsem uberem a liftem brázdila do haleluja washingtonské ulice, ty už jsou dávno zapomenutý. Bože, jak ten čes letí, to je děsivý!! No zpátky k výletu. První den po příletu jsem měla jen pro sebe a já ho strávila v překrásném hotelu v centru města, v hotelu Indigo, ve kterém mi Mohito na celý pobyt zaplatilo úplně snový pokoj. Jasně, mohla jsem tu zbývající polovinu dne strávit trochu smysluplněji, ale jednak venku lilo jako z konve a já, chytrá horákyně, si zabalila jen šatičky a pantofle. A jednak jsem si chtěla užít toho božskýho pokoje, královský postele a nejkrásnějšího výhledu z okna. Na upršenou zamračenou Varšavu. Okay. Taky jsem toho po dopoledním maratonu Brno - Praha - Varšava měla plný kecky a chtěla jsem prostě jen vegetit.

Další den jsme byly pozvané na Mohito Birthday Fashion Show, což byla exkluzivní módní přehlídka slash večírek tematicky stylizovaný do londýnského undergroundu. Vše se odehrávalo v podzemní garáži v centru Varšavy, kterou tu noc zdobily desítky veteránů z padesátých let. Akce plná fotografů, modelek a polských celebrit. (Nebo minimálně plná spousty random lidí, se kterými chtěl někdo udělat rozhovor do televize.) Já na sobě měla květovaný kostým s širokými kalhoty z MOHITO gold label a cítila se skvěle. Nehledě na fakt, že další dvě blogerky/modelky/paní z televize se na večírek rozhodly vzít ten samý komplet, takže z toho byla taková nevyslovená celovečerní bitva "who wore it better" haha. Ani mi to ale nevadilo, zkrátka to bylo to nejkrásnější z aktuální kolekce značky, takže není divu, že jsem nebyla jediná, kdo po něm sáhl :). Po letmém seznámení s vedením značky jsme si s Irinou mohly užít přehlídku kolekce pro nadcházející měsíce a pak už jsme měly volný program, což pro Irinu znamenalo pivo a dortíky. Pro mě pivo a pivo.

Poslední den už jsem stihla jen velikou hotelovou snídani a pelášila jsem na letiště. Taxikem O_o. Celá nervózní z natáčení, které mě následující den čekalo v Praze, a plná nádherných zážitků z uplynulých tří dnů. Bez přehánění to bylo asi to nejhezčí a nejúžasnější, co se mi za dobu mého blogování naskytlo. A hlavně tuším, že už se mi asi nikdy žádné podobné příležitosti nedostane, jelikož jsem se - jak jste si asi všimli na instagramu - vydala trochu jiným a pro mě momentálně jediným smysluplným směrem. Ale o tom zase někdy příště :). Já každopádně značce Mohito mockrát děkuju za vše, bylo to fakt úžasný!!

A kdyby Vás cokoliv ohledně mého press tripu zajímalo určitě se ptejte, třeba jsem na něco podstatného zapomněla zmínit! Mějte se parádně a zase někdy,

Maku <3

Druhý den jsme se šly s Irinou jen krátce projít do Starého Města, malebné historické části Varšavy, kde jsme stihly cvaknout pár fotek (teda Irina asi šestnáct milionů o šestnácti milionech různých pózách a já nanejvýš čtyři snímky) a pak už nás čekalo to hlavní, proč jsme do Polska přiletěly - focení nové kolekce Mohito. Pro každou z nás vymyslela značka docela jiný koncept - jiné tři outfity, jiný styl fotek a samozřejmě různé fotoloakce. Zkrátka tak, aby prostředí i stylingy co nejvíce seděly nám jako osobnostem.

Hned, jak jsem přijela na místo prvního photoshootu, se mě chopil naprosto bezprostřední kadeřník Emil, se kterým jsme si od prvního okamžiku padli do noty a popichovali se po celou dobu focení. Strašně mi svým smyslem pro humor a vystupováním připomínal mého milovaného zesnulého kamaráda Justina <3, takže mi v jeho přítomnosti bylo tak nostalgicky hezky. Strašně moc hezky. A upřímně doufám, že nás cesty ještě někdy svedou dohromady. Byl to jeden z těch vzácných případů, kdy si o někom po pár sekundách řeknete, že to je člověk, se kterým byste chtěli být přátelé už do konce života.

Make-upu se chopila Sylwia, za kterou jsem snad z celého týmu Mohito nejvíc vděčná. Totiž, už párkrát jsem pro nějaké značky fotila, a už párkrát jsem se tedy musela nechat nalíčit od make-up artistek. A tohle bylo vůbec poprvé, kdy jsem si s "profesionálním" make-upem nepřipadala jako zmalovaný transvestita. Ty vizážistky totiž vždy vidí plné rty - šup tam s výraznou rtěnkou. A velké oči? Šup tam s výrazným kouřovým líčením, linkama pomalu až k obočí a tunou řasenky, ať vypadaj ještě větší! A když namítám, že se v tom necítím a že tak výrazný make-up se mi nelíbí a nesluší mi? Mávnou rukou se slovy "Však ona fotka make-up ubírá, budeš vypadat skoro nenamalovaná!". Ehm jo, ubírá, ale ubrat takovou vrstvu make-upu by dokázalo ledatak focení přes zamlžený sklo... takže zmalovaný transvestita jsem ve výsledku i na fotkách. Vždycky. VŽDYCKY.


Zato Sylwia, aniž bych jí musela cokoliv říkat, se mnou byla hotová v podstatě za patnáct minutek. Udělala mi nádherný, přirozeně vypadající make-up, ve kterém jsem se cítila fakt krásná. A to je co říct, věřte mi. Později jsem se dozvěděla, že ona si na tom dost zakládá, a dokonce vede takovou online kampaň, prostřednictvím které se snaží se lidem ukázat, že ty make-upové masky s tunou concealeru, highlighteru, bronzeru, permanentních řas a napíchaných rtů, co dnes a denně vídáme na instagramu, nemají s ženskou krásou nic společného. Velký palec nahoru, Mohito, za výběr MUA!

Stylingu se chopily tři stylistky přímo z Mohita, mně se nejvíce líbil ten s černými květovanými šaty, ty byly naprosto nádherný. Celkově se ale mi opravdu slečny stylistky trefily do vkusu se všemi třemi outfity, co mě moc mile překvapilo. Jen teda k tomu kostýmkovému bych určitě zvolila nějaké jiné botky než lodičky, klidně nějaké vysoké černé šněrovací worker boots, do toho ale já nemohla mluvit haha! Což je pro mě strašně zvláštní pocit. Když si to vezmete, já kdykoliv fotím nějaký outfit na blog nebo instagram, jsem vlastně sama sobě svou stylistkou, "kadeřnicí", vizážistkou. Vybírám lokaci na focení, úhly a styl focení, sama si i fotky probírám a upravuju. A kdyby to šlo, nejradši bych byla sama sobě i fotografkou! Všechno to, na co je při klasickém módním photoshootu potřeba celý tým lidí, si stačím sama. Ostatně my všechny fashion blogerky. Fakt zvláštní pocit, když to za mě dělá někdo jiný :).

A další věc je fotit před tolika lidmi. Navíc bezprostředně po jiné blogerce, která sází pózy a výrazy jeden za druhým, jakoby za sebou měla třicet let zkušeností s focením pro módní časáky. To musel být šílený kontrast, když se před celý ten tým po super sebevědomé Irině pak postaví prkenná a stydlivá Markéta z Brna stylem mouchy, snězte si mě. No neměli to se mnou jednoduchý, co si budem. Ale po tom, co jsme se všichni trochu otrkali a já dostala obří dávku mental supportu od Emila, jsme to zvládli. A vy mě dnes najdete na stránkách značky jako jejich #MOHITO GIRL :).
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6
stripe_vibes_pic6

br>


21 comments

 1. Musel to být neuvěřitelný zážitek!

  ReplyDelete
 2. V tom modrom obleku vyzeráš úžasne!

  ReplyDelete
 3. Všechny fotky jsou tak úžasné, stylové <3 A ty jsi nádherná!!!

  BLOG Život s kojencem

  ReplyDelete
 4. Zaujímavý članok ! :)

  ReplyDelete
 5. Great photos. I like your floral dress with leather jacket. You wear fashionable clothes.
  I recommend it to a store. The beautiful clothes in it will certainly suit you.
  burgundy evening dresses

  ReplyDelete
 6. Packers and Movers Bangalore as a Services providing company can make all the difference to your ###Home Relocation experience. Bangalore based Company which offers versatile solutions, Right team that easily reduce the stress associated with a ✔✔✔Household Shifting, ***Vehicle Transportation. we help things run smoothly and reduce breakages and offer you seamless, Affordable, Reliable Shifting Services, Compare Shifting Charges
  Packers And Movers Bangalore

  ReplyDelete
 7. Get Shifting/Relocation Quotation from ###Packers and Movers Delhi. Packers and Movers Delhi 100% Affordable and Reliable ***Household Shifting Services. Compare Transportation Charges and Save Time, Verified and Trusted Packers and Movers in Delhi, Cheap and Safe Local, Domestic House Shifting @
  Packers And Movers Delhi

  ReplyDelete
 8. Packers and Movers Gurgaon Provide Reliable, Safe and Certified Service Provider list, Get Free ***Best Price Quotaition and Compare Charges. ???Hassle free Household Shifting Services, High Quality packing Material, Office Relocation, Car Transportaion, ###Local and Domestic Shifting Service @
  Packers And Movers Gurgaon

  ReplyDelete
 9. Packers and Movers Ahmedabad - We Provide ***Best Service Providers, Safe, Reliable, Affordable, Trusted ###Movers and Packers in Ahmedabad List, Household Shifting, Office Relocation: Choose Top Verified Packers and Movers Ahmedabad Compare ✔✔✔Shifting Service Chrages, Price Quotation, Rate List Charts and Save Money and Time @ Packers and Movers Ahmedabad

  ReplyDelete
 10. Packers and Movers Chennai Give Safe and Reliable ***Household Shifting Services in Chennai with Reasonable ###Packers and Movers Price Quotation. We Provide Household Shifting, Office Relocation, ✔✔✔ Local and Domestic Transportation Services, Affordable and Reliable Shifting Service Charges @ Packers And Movers Chennai

  ReplyDelete
 11. Packers and Movers Ahmedabad | Movers and Packers Service Provider in India
  https://dsrlogistics.in/packers-and-movers-ahmedabad/
  Packers and Movers Ahmedabad - DSR Logistics is India’s Fastest Growing Best Packers and movers Company. Safe And Secure. 24X7 All India Service. Quick Fast Moving. Movers and Packers, Household Shifting, Packing and Moving and Commercial Transportation Services Provider in India, Ahmedabad, Mumbai, Jaipur, Surat, Rajkot, Noida, Hyderabad, Pune.

  ReplyDelete
 12. Packers And Movers Bangalore Local Household Shifting Service, Get Free Best Price Quotes Local Packers and Movers in Bangalore List , Compare Charges, Save Money And Time.@
  Packers And Movers Bangalore

  ReplyDelete
 13. Packers and Movers Hyderabad Give Certified and Verified Service Providers, Cheap and Best ###Office Relocation Charges, ***Home Shifting, ✔✔✔Goods Insurance worth Rs. 10,000, Assurance for Local and Domestic House Shifting. Safe and Reliable Household Shifting Services in Hyderabad with Reasonable Packers and Movers Price Quotation @ Packers And Movers Hyderabad

  ReplyDelete