#DoPandora: Mother's Day


It's been more that a month since Pandora launched a truly inspiring global campaign called "DO". Campaign is ment to motivate women to be true to themselves and what they believe in and to follow their dreams and passions. Danish company would love to show that Pandora jewellery isn't just a beautiful accessory dangling from women's ears or hanging on women's neck, but it's also a unique accessory to their lives highlighting and symbolizing female individuality and strength.

DO is based on three key pillars - the first one is the high-quality jewellery providing an every-day luxury for every occasion, the second one is the social and environmental responsibility and the third one is the craftmanship message elevating Pandora to a high-end fashion brand. Within these three pillars campaign wants to show, that every woman, no matter what her job, hobbies or age are, can proudly wear Pandora jewellery.

Je tomu už více než měsíc, co Pandora odstartovala inspirativní kampaň jednoduše nazvanou "DO". Kampaň motivuje ženy po celém světe, aby byly samy sebou, aby bojovaly v to, co věří, a šly za svými sny a tužbami. Dánská společnost se skrze tuto globální kampaň snaží ukázat, že její šperky nejsou pouhým okrasným doplňkem na ženském zápěstí nebo krku, nýbrž doplňují a podtrhují i osobnost, krásu a jedinečnost ženy, která je nosí.

DO je postavena na třech pilířích, prvním z nich je vysoká kvalita, zaručující zákaznicím každodenní luxus pro jakoukoliv příležitost, druhým je sociální zodpovědnost vůči svým zaměstnancům a důraz na ekologickou udržitelnost, třetím pak záruka mistrovské práce odvedené řemeslníky při kompletaci každého Pandora šperku. Opírajíc se o tyto pilíře chce kampaň ukázat, že šperky Pandora může každá žena, nehledě na její věk, povolání či koníčky, nosit s hrdostí.„The older I get, the more I realize how much I need her in my life and I'm unbelievably grateful for such a strong bond I have with her.“The DO campaign is divided into six themes while each theme is defined by a key calendar occasion or milestone as well as six special jewellery collections connected to each theme. They are Spring, Mother's Day, Pandora Rose, Summer, Friendship, and Female empowerment. I got the opportunity to try three collections of my choice and today I would like to show you the first one I picked, an unique collection devoted to Mother's Day, one of the most beautiful holidays of the year.

You know I'm truly happy to have such a great relationship with my mum. But it wasn't always like this, when I started studing at college and moved out from my parents' house, I kind of grew away from my mum and it took us a while till we found a way back to each other, but now she's like my best friend. The older I get, the more I realize how much I need her in my life and I'm unbelievably grateful for such a strong bond I have with her.

Kampaň DO je rozdělena do šesti témat, přičemž ke každému tématu se pojí speciální kolekce šperků - jsou jimi Jaro, Den matek, PANDORA Rose, Léto, Přátelství a Žena a její síla. Já jsem v rámci spolupráce dostala možnost vyzkoušet si šperky ze tří mnou zvolených kolekcí, a ty Vám prostřednictvím tří speciálních článků ukázat. Dnes bych Vám skrze fotky s mou nádhernou maminkou - které tímto mockrát děkuji, že se nechala k focení přemluvit!! - ráda představila kolekci věnovanou jednomu z nejkrásnějších svátků v roce, Dni matek, dni oslavujícím jednu z nejdůležitějších žen v životě každé z nás.

„Časem jsme si však obě uvědomily, jak důležitá jedna pro druhou jsme,...“Jsem moc šťastná za to, že jsme si s mou maminkou tolik blízké. Je pravda, že jsme si dlouho hledaly cestu jedna k druhé, především moje puberta a následné odstěhování do Brna znatelně naším vztahem otřásly. Časem jsme si však obě uvědomily, jak důležitá jedna pro druhou jsme, a čím jsem starší, tím více si své mamky vážím a jsem vděčná za pouto, jaké jsme si mezi sebou vybudovaly.Another incredible women, who ment so much to me, was my grandma, my mom's mom. She was the most kind-hearted and selfless woman I've ever got a chance to meet, she really was speciall, I loved her dearly. Unfortunately she passed away in February and it's unbelievably hard to understand that she is gone, that's we will never be cooking together again, never be watching cheesy tv shows together again... I know I won't ever get over losing her, but at least I try to be strong to support my mum, to be there for her because she and grandma were like best friends. We all were.

And why am I talking about all this? Mother's Day is approaching and I'm asking you to spend this unique day with your mum, grandma or great-grandma, to stop everything for one day and forget about all your problems and issues, to spend some time with these women who dedicaded a significant parts of their lives to you, who learned you so much and who loved you to death. So treat them and show them how much you appreciate to have them in your lives. Take them to their favourite café, bake for them their favourite pie, give them a meaningful gift that will make them feel loved. Like a beautiful jewellery designed and assembled specially for this occasion.

Have a wonderful rest of the week!

Další úžasnou ženou, která v mém životě znamenala neskutečně mnoho, byla má babička, maminka mé maminky. Byla to ta nejdobrosrdečnější a nejobětavější žena, jakou jsem kdy měla tu čest poznat, zbožňovala jsem ji. Bohužel nás však v únoru tohoto roku nečekaně opustila a já už nikdy nebudu mít příležitost jí říct, jak moc mi na ní záleželo a jak moc jsem ji obdivovala. Už nikdy společně s mou mamkou nebudeme s babičkou nad hrnkem kávy probírat naše oblíbené recepty, už nikdy nepůjdeme houbařit do křinických lesíků, už nikdy si společně nedáme její nejlepší fazolovou polévku. (Ale to bez nadsázky. Musím prohledat babiččiny kuchařky a najít na tu její famózní fazolnačku recept ^^.)

A jelikož je svátek maminek už příští měsíc, chtěla bych Vás tímto článkem pobídnout, abyste tento krásný den strávily se svými maminkami, babičkami i prababičkami, abyste se na chvilku zastavily a odpočinuly si od každodenního shonu, oprostily se od Vašich starostí a prožily tento den s ženami, které Vás jistojistě mnohého naučily, které Vám věnovaly kus svých životů a které Vás bezmezně milují. A proto je hýčkejte, ukažte jim, jak Vám na nich záleží. Vezměte je do oblíbené kavárny nebo do divadla, upečte jim nějaký zákusek, obdarujte je něčím krásným, co jim bude dennodenně připomínat, jak je máte rády. Například šperk navržený a zkompletovaný s maximální péčí speciálně pro tyto účely.

Mějte se moc krásně!#DOPANDORA
#DOPANDORATREATMUM

photos by: Jaroslav Winter

4 comments

 1. Maku, maminka je kočka, už vím po kom jsi tak krásná baba ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Moc krasny naramek ;) Ja pro maminku vybrala tyto nausnice https://www.goldeligius.cz/calvin-klein-nausnice-snake-kj5dme000100.html - Sperk vzdy zenu potesi.

  ReplyDelete
 3. Awesome pictures for an awesome look!!
  Regards.
  Walkindiscount.com

  ReplyDelete