Czech Blog Awards 2016


As I promised - I have another post for you today! A very short one. Mainly I want to thank you for all the support you've shown me throughout my blogging "career" and of course for your votes in a Czech Blog Awards 2016 competition. It was you who get me to the final top ten fashion blogs of this year and I am incredibly thankful for that. I ended up on the sixth place and for me it's a huge succes and also kind of a satisfaction, thank you guys!! It's truly amazing to be the sixth best fashion bloger in the country, I can't believe I made it. We made it!„thank you for all the support you've shown me“You know when I returned to the Czech republic in Spring and decided to start blogging again, I woudn't imagine that I could make it that far. I am super grateful for every feedback I get from you, for every single comment here on the blog, for every single like on my instagram. I know it might sound cheesy but it's true.

As to the evening itself, I don't really now what should I tell you. It took place in a beautiful Musical Theatre Karlín in Prague and I went there with my boyfriend <3, my brother and his girlfriend and I think we all enjoyed the night. I also finally met a beautiful Bára from bkblog.cz in person (thank you for the picture of us you take!!) and also charming Jana from love-fashion.cz. If you want to you can watch a video from the whole even on youtube, I added a link below this article if you're interested :).

I was wearing a black simple backless overal from Mango (similar here) and my favourite black pumps with high heels from Stradivarius. As a clutch I wanted to wear this beautiful beaded evening clutch I ordered from StyleWe designers at the beginning of the month but unfortunately I didn't arrive before the event so I took my old burgundy clutch from Stardivarius instead.

And one more thing - I want to congratulate the first ones in each category, most of you guys truly deserved it, I am happy for you!! That's all from me for today, have a wonderful rest of the weeek!! ^^

Jak jsem slíbila, dneska tu máte dvojitou nálož článků. Tento bude ale opravdu jen stručný. Chtěla bych Vám skrze něj poděkovat za Vaši přízeň, podporu a drahocenné hlasy, které mě dostaly do finále soutěže Blogerka roku v kategorii FASHION a já nakonec obsadila překrásnou šestou příčku. Nesmírně si toho vážím, šesté místo je úžasné a já to považuji za veliký úspěch.

Když jsem se na jaře vrátila zpět do Česka a rozhodla se znovu začít blogovat, vůbec by mě nenapadlo, že si zpět získám Vaši přízeň tak rychle. Jsem neskutečně vděčná za jakoukoliv odezvu, jaké se mi dostane, za každý komentář na blogu, každý lajk na instagramu. Vím, že to zní jako klišé, ale vážně si těchto drobností moc cením. A umístění v top desítce fashion blogerek ČR je neskutečné zadostiučinění za všechen ten čas, který blogu věnuji. Takové ujištění, že to, co dělám, dělám dobře. Děkuji!

Na galavečer, který se konal minulý týden ve středu v nádherném divadle Karlín, mě doprovodil můj přítel <3<3, bráška a jeho slečna a já jim moc děkuji za skvělou společnost :)). Moc se tu rozepisovat o tom, jak celý galavečer probíhal, nebudu, bylo by to zbytečné, obrázek si můžete udělat sami, jelikož z celého večera je na youtube video (odkaz na video je na konci článku). Mně se poštěstilo se konečně osobně vidět s krásnou Bárou z bkblog.cz (od které jsem si půjčila naši společnou fotku, děkuju!!) a seznámila se s šarmantní Janou z love-fashion.cz. A také jsem ráda, že jsem se konečně podívala do karlínského divadla, jehož prostory jsou naprosto nádherné.

Na sobě jsem měla černý overal z Manga, který jsem si nechávala švadlenou upravit, aby měl odhalená záda. Do pasu jsem si dala stříbrný lesklý pásek a jako botky jsem zvolila jednoduché černé lodičky na hodně vysokém podpatku s páskem okolo kotníku ze Stradivarius. Jako psaníčko jsem si původně chtěla vzít toto korálky zdobené ze StyleWe, bohužel mi ale nestihlo do středy přijít. Vzala jsem si proto mé oblíbené vínové psaníčko také ze Stradivarus.

Ještě jednou Vám všem moc děkuji, přidávám aspoň pár fotek z večera, které mám/jsem našla. A samozřejmě moc gratuluji vítězům v jednotlivých kategoriích!! Krásný zbytek týdne!!
3 comments

  1. Je vidět, že jste si to užili ten večer :) Jen tak dál, Marky, jak už jsem ti psala, příští rok to dtáhneš ještě dál!

    ReplyDelete
  2. Díky blogerce roku jsem se na tvůj blog poprvé koukla a jsem si jistá, že tu nejsem naposledy.

    ReplyDelete