Dusty pink trench


You know what stresses me out a little everytime I am standing on the street posing for another outfit post (exept curious passers-by who look at me like I was from a different planet)? My zero modeling skills. Most of the time I just make fun of myself but I realized that I want each outfit to be better than the last one and I try hard to present you the best pictures possible but... I crucially lack modeling skills I never know how to pose :-D. I'm not a model and I've never pretended to be one but sometimes it crosses my mind that I keep posting pictures with the same poses over and over and I really don't want to bore you guys with the same standing poses. I promise to get better!

As usually a big thank belongs to George, my amazing photographer. I look forward to our next shooting for another outfit post! And I also want to thank to my room mate and dear friend Mirka, who braided my hair into this beautiful french braid. You're the best!! <3 As to my hair, I am thinking of dying my hair silver. I've always had my own natural color but I got kinf of bored of it and I need a change. A big one. If you guys know about a really good hairdresser´s in Brno where I could go to get my hair dyed, please let me know in the comments bellow, I'll be thankful for every tip!

Víte, co mě - kromě zvědavých kolemjdoucích, jež na mě koukají, jako bych byla z jiné planety - stresuje pokaždé, když stojím na ulici pózujíc pro další outfitový příspěvek? Že vlastně absolutně neumím pózovat a mám naprosto tragické modelkovské postoje. Nejsem modelka a nikdy jsem ani nepředstírala, že bych jí byla, ale říkám si, že naučit se trochu "estetičtěji" stát před foťákem by mi prospělo. Většinou si ze sebe jen dělám srandu a mávnu nad tím rukou, ale jelikož se snažím, aby každý příspěvek byl lepší než ten předešlý, říkám si, že bych měla zapracovat i tom, abych Vám stále neukazovala ty samé postoje a pózy.

Jako obvykle bych chtěla poděkovat svému skvělému fotografovi Georgovi za parádní fotky, moc se těším na naše další focení!! A stejně tak musím poděkovat Mirce, mé nejlepší spolubydlící, za tento nádherný francouzský cop. Jsi nejlepší!! Když už mluvím o vlasech, začala jsem přemýšlet o obarvení na stříbrnou. Celý život mám svou vlastní barvu a poslední dobou mě jaksi začala nudit, takže zvažuji změnu. A celkem radikální, takže budu moc ráda, když mi do komentářů pod článkem napíšete tipy na kvalitní brněnská kadeřnictví, kde bych si mohla vlasy nechat udělat s jistotou, že výsledek bude opravdu takový, jaký bych chtěla.
I know I just posted a look with these boyfriend jeans but I think this is what blogging is about, to show you how to re-wear your favourite pieces again and again and always in a completely different outfit. Well... this look doesn't really differ that much from the one with an olive trench coat I posted few day ago, but you know what I meant haha!

Last tuesday, when I met up whith George to take these lovely pictures, it got warmer outside which I took advantage of and I went for in this beautiful dusty pink trench coat I'd never shown you before even though it's been one of my favourite coats since I got it from Front Row Shop three years ago. Under the trech I had my favourite floral dress with a lace hem from Stradivarius which I pretty much always wear as a top. Sometimes I even think of trimming it and making it over into a top, but I everytime I get this evil idea I quickly change my mind because "What If I decide to start wearing it as a dress one day?" :D. Oh God, I should get rid of these what if thoughts.

I completed the whole look with a black bucket bag and the faux leather open toe ankle booties, both from Mohito. On my neck you can see a DIY choker I made of a narrow belt from a thrift shop. Chokers are definitely my favourite trend from all this year's trends. I feel like the right choker can completely change your outfit because it gives your look this rebelish vibe we all want from time to time. I just got a package fom Zaful.com with three new chokers and I can't wait to show you all of them in my future outfit posts!

Vím, vím. V posledním outfitu mám ty samé boyfriend džíny, ale říkala jsem si, že o tom blogování je. Ukázat, jak nosit naše oblíbené kousky na milion způsobů a pokaždé je zkombinovat v úplně jiném stylu. No, dnes je to sice stejně jako v minulém outfitovém příspěvku v kombinaci s trenčkotem, ale Vy víte, jak to myslím! ^^

Minulé úterý, když šla fotit tento outfit, se dost oteplilo, čehož jsem chtěla využít a vzala jsem si tento lehký starorůžový trenčkot, který - ač je to jeden z mých nejoblíbenějších kabátů a visí mi ve skříni už pár let - má dnes na blogu svou premiéru. Pod trenčkot jsem si vzala moje nejmilovanější květované šaty s krajkovým lemem ze Stradivarius, které skoro vždy nosím jako top zahrnuté do kalhot nebo sukně. Občas si říkám, že je zkrátím a zapošiji a udělám z nich konečně opravdu top, ale pokaždé si to rozmyslím, protože "co kdybych si je někdy chtěla vzít jako šaty?" :D. Měla bych se zbavit těchto svých "co kdyby" myšlenek.

Outfit jsem doplnila mou oblíbenou dvojkou z Mohita, kotníčkovými kozačkami s otevřenou špičkou a kabelkou ve tvaru vaku. Na krku můžete vidět DIY choker vyrobený z tenkého koženkového pásku, který jsem sehnala v jednom brněnském secondhandu za 10 kaček. Ze všech letošních trendů jsem si chokery oblíbila nejvíce, přijde mi, že se ke mně hodí a každému outfitu dodají takový lehce rebelský look. Zrovna včera mi přišly tři nové ze Zaful.com, tak se těším, až je Vám ukážu na blogu v dalších outfitových příspěvcích!
Yesterday I found out that my blog was nominated in a blogger of the year competition on www.blogerkaroku.cz in a fashion category. Honestly I don't think my blog could succeed because I basically I just started blogging again and the competition is pretty strong. I just wanted to thank to the person who nominated me because I really have no idea who could it be. Thank you!!

Včera jsem se dozvěděla, že můj blog byl nominovám v kategorii Fashion v soutěži Blogerka roku. Upřímně nedělám si naděje, že by můj blog mohl uspět, jelikož jsem si dovolila strašně dlouhou pauzu a na skoro rok přestala přispívat. Navíc moc nemám ráda soutěže s tímhle o hlasy prosícím systémem hlasování. Každopádně jsem chtěla moc poděkovat té osůbce, co mě a můj blog nominovala, je to od Tebe hrozně milé, díky!


GET THE LOOK!

dusty pink trench coat: Front Row Shop
lace hem dress: Stradivarius
boyfriend jeans: Zara
black bucket bag: Mohito
black open toe ankle boots: Mohito
silver watch: Festina

12 comments

 1. Jsi neuvěřitelně krásná <3

  ReplyDelete
 2. Tobě to vždy tak neuvěřitelně sluší :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 3. Nádherný outfit a na fotkách vždy vyzeráš ako modelka podľa mňa! :) Mne sa tvoje vlasy veľmi páčia a k tebe sa hodia, takže si neviem predstaviť niečo iné ale určite niečo vymyslíš a bude to bomba!
  http://myparisianheart.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji moc! Minulý týden jsme to s kadeřníkem zesvětlili na takovou platinovou blond a příští fáze snad bude ta šedivá :).

   Delete
 4. That's such a pretty look on you! :) Mind checking out the brand new BLES Magazine? I'd love to hear your opinion as an experienced blogger:)
  xx
  BLES Magazine: the brand new online magazine about Beauty Life Entertainment & Style!

  ReplyDelete
 5. krásne, ty vždy vyzeráš dokonale :)

  ReplyDelete
 6. Přijď někdy na casting www.m-foto.cz/casting-brno/

  ReplyDelete
 7. Beautiful jeans!such a perfect looks:)
  Regards.
  Walkindiscount.com

  ReplyDelete