Grey loose sweater


Hey everyone! Today I have another outfit post for you. Together with my amazing photographer, George Dostál, we took these lovely pictures yesterday on the Freedom Square. I hope you will love them as much as I do. Thank you so much, George! (www.georgedostal.com)

How are you doing? I spent the whole weekend in Prague hanging out with my beloved brother Martin who moved there from Brno few months ago. Originally I was planning to go to Prague on Friday but at the begginning of the last week I got an invitation to a VIP Grand Opening Party of the first Forever 21 store in the Czech Republic, in the shopping center Černý Most. And because it was on Thursday, I changed my plans and decided to go to Prague one day earlier, bucause I love Forever 21 and I didn't want to miss such an event.

I must tell I'm quite jelaous that Praguers have Forever 21 because I truly like shoping there, clothes there is affordable but modern and stylish and as to the quality I would liken it to H&M for example. This brand new F21 store and at the same time the very first store of this American brand in the Czech Republic is huge and spacious same as all Forever 21 stores I have visited in the US which is for me personally a big big pro because I hate to death when the stores get overcrowded during the sales for example. This store will probably be another reason for me to go to Prague more often haha.

Krásný čtvrtek všem! Připravila jsem si pro Vás nový článek s outfitem, který jsme trošku posilnění burčákem včera nafotili s mým fotografem Georgem Dostálem na brněnském náměstí Svobody. Georgeovi tímto už tradičně moc děkuji za skvělé fotky!!!

Jak si užíváte babího léto? Já mám za sebou docela náročný prodloužený víkend, od čtvrtka jsem byla na návštěvě v Praze za mým nejmilovanějším bráchou a při té příležitosti se viděla i s několika mými přáteli, kteří momentálně v Praze bydlí, čas jsem si našla i na skvělý koncert mých dávných kamarádů (zdravím Dennyho z Marimby!), zašli jsme na jedno celé odpoledne na vinobraní na krásnou Grébovku a stihli jsme i basketbalový zápas, a podpořit kluky z Brna, kteří tento víkend shodou náhod v hráli proti pražskému USK.

Původně jsem do hlavního města plánovala jet až v pátek, byla jsem však pozvána na VIP Grand Opening prodejny Forever 21 v obchodním centru Černý Most, které se konalo už ve čtvrtek 22. září, no a jelikož Forever 21 mám dost ráda a nechtěla jsem si akci nechat ujít, odjela jsem do Prahy o den dříve, abych se o event nepřipravila. Černomostská prodejna se mi moc líbila. Stejně jako všechny předešlé Forever 21 pobočky, které jsem kdy navštívila, tedy tři ve Washingonu a jedna v New Yorku, je i ta pražská hodně prostorná a nabízí opravdu široký výběr zboží. Musím říct, že prodejnu F21 Pražákům dost závidím, na druhou stránku je to ale o důvod víc, proč si občas udělat výlet do Prahy ^^.
I went for a really simple outfit this time, I would say this is one of my typical casual everyday outfits and the only thing that makes it a little special are my favourite pink heeled sandals from Mango which I've already showed you several times. I was wearing white skinny jeans with gold zippers from Mango as well and a new grey loose V-neck sweater from GearBest. To match the sweater I took my new grey mini crossbody bag with gold details from WholeSale7.

In the pictures you can also see one of my new tattoos I have recently made. Dragonfly is a symbol of my relationship with my brother, it referrs to my favourite picture from our childhood in which he's holding a dead dragonfly that we found on the street and than took a picture together with it. When I think about it it's kind of creepy but it doesn't really matter to me, what matters is that it's definitely on of my favourite pictures with my brother and dragonflies will always remind me of my him. I drew it myself trying to give it an "atlas" look and even though it was kind of spontaneous idea and decision I like it a lot. Till the end of the month I am planning to tattoo a simple drawing a sprig of lavender, my mom's favourite herb. I still haven't think of a right place for it though. It's crazy how quickly I get new and new tattoos. Since I bought a new power supply, which was like two weeks ago, I have already done 3 brand new tattoos and also redone all my old ones. I have no idea how will I look like at the end of this year, probably like I've spend a least five years in jail haha.

Oufit mám tentokrát hodně jednoduchý, takový pro mě casual outfit pro každodenní nošení ozvláštněný pouze mými oblíbenými růžovými sandálky na podpatku z Manga, které jste už na blogu mohli vidět spoustakrát. A ještě určitě uvidíte <3. Na sobě mám bílé skinny džíny se zlatými zipy taktéž z Manga a nový šedý pletený svetr s véčkovým výstřihem z GearBest. Šedou jsem zvolila i kabelku a vzala si novou mini crossbody se zlatým zdobením z WholeSale7.

Všimnout si můžete i jednoho z mých nových tetování, která jsem si za poslední dva týdny vytetovala. Vážka je pro mě symbolem mého vztahu s bráchou, a to kvůli jedné vzpomínce z dětství. Vytetovala jsem si ji tak trochu spontánně a neplánovaně, víceméně v rámci tréninku. A taky tak trošku z nudy a rozmaru. A potřeby se nějak umělecky realizovat. Každopádně se mi líbí strašně moc, sama jsem si ji nakreslila snažíc se ji stylizovat do takového toho "atlasového" vzhledu. V týdnu bych si ještě ráda vytetovala snítku levandule, oblíbené bylinky mé mamky, každopádně jsem stále nevybrala to pravé místo. Od té doby, kdy mám konečně zase kompletní svou tetovací výbavu mi tetování přibývají rychleji, než jsem čekala. Trochu se bojím, že tímhle tempem ze mě bude chodící omalovánka. Nebo spíš chodící atlas hmyzu a rostlin haha. A taky zpěvník (?!?), jelikož bych si ráda různě po těle vytetovala několik úryvků z mých nejoblíbenějších písniček.Last but not least I want to share with you a result of our June filming (sounds so cool :D) which I mentioned at the beginning of summer holidays. Together with Eliška from Freckledstyle we were shooting a series of short videos for Olympia, the biggest shopping center in Brno. We both experienced for the very first time what is it like to be a fashion stylist because we were judging outfits of random passers-by. The main reason why I angreed with the shooting was because I though it would be fun and what is more imortant I thought it would be a great experience for me as a fashion blogger. But I must tell you I was super nervous and very self-conscious especially when we were shooting the first video. But I think at the end we both got into it and did a good job. I am even excited for the next filming. Each video will be uploaded on the facebook page of Olympia, the first three of them are already there.

The one I want to show you was with my brother, who (super accidentally haha) happened to pass by while we were shooting and agreed to be judged by me, so you can check what I did and didn't like about his outfit. And guys, be indulgent please, I know that my talking (in general haha) is not really my thing, but I tried to do my best.

That's all from me for today. Till the end of this week I would like to write at least one more post, one will be a new-in article in which I want to show you my new handbag and shoes, both kind of unique, because they're from two different, one German and one Czech, environment-friendly fashion brands, both with so called green philosophies. But you gotta wait for the next post in which I will tell you more :). Have a great day!!

Na závěr bych se s Vámi chtěla podělit o výsledek našeho červnového natáčení, o kterém jsem se vám zmínila na začátku prázdnin. Společně s Eliškou z Freckledstyle jsme pod režijní taktovkou týmu z Entity production ve složení Verči, Petra a Martina hodnotily kolemjdoucí nakupující v obchodním centru Olympia. Na nápad jsem kývla, jelikož jsem si říkala, že bude při natáčení sranda a hlavně to pro mě bude zcela nová zkušenost. Musím ale říct, že to bylo docela náročné. Jednak lidi nebyli moc ochotní se s námi vůbec bavit, natož svolit k natáčení, a jednak já sama byla před kamerou dost nervózní. Ale co už, nějak jsme to s Eliškou zvládly a vlastně se ve výsledku i docela těším na další natáčení.

Jednotlivá videa se budou postupně objevovat na facebookových stránkách Olympie. Já bych se s Vámi chtěla podělit o toto, jelikož jsem se v něm vyjádřila na účet svého bráchy, který šel (náhodou haha) kolem a nechal si dobrovolně zhodnotit svůj outfit. Vidět se na videu pro mě není žádný med, myslím si, že mám strašně špatný mluvený projev, tak buďte při sledování shovívaví, prosím :D.

No a tímto se pro dnešek loučím, do konce týdne se ještě můžete těšit na new in článek, ve kterém Vám chci ukázat mé dva tak trochu unikátní přírůstky v šatníku. Jedná se o kabelku jedné začínající české značky s hodně zajímavou filozofií a pak o botky, které jsem dostala v rámci spolupráce s jednou německou veganskou firmou. Více ale dnes nebudu prozrazovat :). Mějte se krásně a užívejte si teplých zářijových dnů!


GET THE LOOK!

grey mini crossbody bag: WholeSale7
grey oversized V-neck sweater: GearBest
white skinny jeans: Mango
pink studded sandals: Mango

15 comments

 1. Ty jsi "tintítko" O:) hrozně ti to sluší! Š.

  ReplyDelete
 2. wow i love the whole outfit! But mostly the sweater and bag :)

  xx
  lau
  www.malibluemymind.com

  ReplyDelete
 3. Tady ti to úplně mega moc sluší :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 4. Nejlepší česká fashion blogerka... :) Navíc ještě nejkrásnější. Strašně se mi líbí tvoje outfity, tenhle samozřejmě není výjmkou.. Obdivuji především ty nádherné boty! :)

  Nikola Mills

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jééj to nejsem, ale děkuji mockrát! Moc mě těší, že mě tak vnímáš :))

   Delete
 5. Takže Forever 21 supr jo? Zas o důvod víc jet brzo do Prahy, i když na Černý most se jen tak asi nedostanu, to bych musela jet vyloženě shopovat, a to by se dost prodražilo :D Opět ti to moc sluší a to tetování vážky je pecka!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Přesně tak :-D. Tak někdy můžeme najít nějakou spolujízdu a zajet tam spolu jen na otočku, jestli se ti bude chtít :). A děkuju moc!

   Delete
 6. Neviem prečo, ale pri tebe stále strácam slová. Dokážeš ohúriť hocičím! <3 Si naozaj nádherná snáď vo všetkom! Veľmi ti to pristane <3
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jéé, to je hrozně milé, děkuju moc!! <3

   Delete
 7. Jsi nádherná! Outfit je super :)

  ReplyDelete
 8. Perfektní outfit, ostatně jako vždycky, miluju tvůj styl :) Na VIP otevíračce jsem tě zahlédla, vypadala jsi skvěle! :)

  ReplyDelete