New In: Terracotta Sandals


Hey guys, after a really long time I wrote a NEW-IN post for you in which I want to show you my new flat ALDO sandals in a terracotta color that I recently got within a coopertion with a fashion e-shop BIBLOO.cz.

I crucially needed some flat sandals for this summer, especially for all day-trips around Brno. I bought one pair in Forever 21 before I travelled to the Dominican Republic, but they got pretty damaged there so I don't wear them anymore. I actually don't even know why I brought them with to the Czech reublic, I was a waste of a space in my luggage honestly haha. So I had been looking for a pair of new ones for a while until I bumbed into these terracotta ones while I was browsing through the eshop BIBLOO.cz. By the way I gotta say that I absolutely dig this color. Since the summer started, I've bought at least five pieces in a terracotta color and I'm thinking of getting few more. At this moment I would like to buy a loose terracotta blazer or a waistcoat, so if you guys know about any, please let me know in the comments below.

Together with the sandals, I ordered one more thing there on Bibloo.cz. It was this beautiful skirt from Silvian Heach I already showed you in my recent outfit post Beige buttoned skirt. They both, the skirt and the sandals, arrived few hours after I placed the order, which is pretty cool. I was also nicely surprised how beautifully and carefully the parcel was packed.

Zdravím! Dnes jsem si pro Vás trošku netradičně připravila "NEW-IN" článek, ve kterém bych Vám chtěla ukázat mé nové sandálky značky ALDO, které jsem před nedávnem získala skrze spolupráci s e-shopem BIBLOO.cz.

Na léto jsem nutně potřebovala nějaké sandále bez podpatků, které bych mohla nosit k vodě nebo na celodenní výlety, dlouho jsem si ale nedokázala vybrat ty pravé. Když mě před nedávnem oslovil módní e-shop BIBLOO s nabídkou spolupráce a já procházela jejich nabídkou, narazila jsem na tyto krásné cihlové sandálky s třásněmi a zlatými detaily a hned mi padly do oka. Odstíny cihlové jsem si za několik posledních týdnu hrozně oblíbila, v šatníku mi přibylo hned několik kousků v této barvě a věřím, že do konce léta si ještě několik dalších pořídím. Momentálně se poohlížím po nějakém cihlovém oversized blazeru nebo dlouhé vestě.

Mimo sandálků jsem si v e-shopu vybrala ještě sukni Silvian Heach, kterou už jsem vám ukazovala v článku Beige buttoned skirt. Sandálky jsem si tedy spolu se sukní nechala poslat a obě věci mi doslova obratem přišly ještě téhož dne, navíc opravdu krásně zabalené.


Let me tell you few more words about the eshop itself. BIBLOO offers you a wide selection of clothes, bags and shoes from dozens of world brands and designers. You can find there for example pieces from Steve Madden, PINKO, New Balance, GANT, Love Moschino and many many others. They also have bags from Matt & Nat so I am thinking of getting one, because I'm a big fan of this brand. I'm not sure if you know anything about this Canadian company, but they have an innovative environment-friendly philosophy and that's why I would love to have one of their bags. Did you know that they don't use any animal materials and linings of their bads are made of recycled plastic bottles. Pretty awesome, right?

Thanks to a cooperation with the eshop BIBLOO, I got the chance to try their secial customer program BIBLOO VIP. Let me tell you more about it. Within its membership you get a credit worth 10 000 Kč which you can use as discount coupons for whatever you want from the e-shop. Another cool thing about this VIP membership is, that it gives you acces to the limited and exclusive collections and it guarantees you free and express shipping for your orders. You can try out this VIP program for free for 30 days, to get more iformation visit this zde.

I am truly excited to show you my new sandals in an outfit post. I want to wear them together with the white skinny jeans or loose shorts, because I love the combination of white and terracota colors, expecially with a gold jewellery. Did you guys also buy anything new recently tht makes you really happy? Hope you did! Have a wonderful rest of the week!

Pár slov bych ještě chtěla věnovat samotnému e-shopu BIBLOO. Jedná se o e-shop nabízející široký výběr kabelek, bot a oblečení od desítek světových značek a designérů, ze kterých si vybere opravdu každý, jmenovitě například Steve Madden, PINKO, New Balance, GANT, Love Moschino a spousta dalších. Já osobně momentálně zvažuji, že si z e-shopu pořídím nějakou kabelku od kanadské značky Matt & Nat, která mi je hrozně sympatická svou filozofií, nepoužívá totiž kůži ani jiné živočišné materiály, jejich výroba je šetrná k životnímu prostředí a jejich kabelky se navíc pyšní podšívkami z recyklovaných plastových lahví, a to se mi strašně líbí.

Já měla v rámci spolupráce možnost vyzkoušet věrnostní program BIBLOO VIP, který by Vás mohl zajímat více. V rámci jeho členství dostanete kredit 10 000 Kč, který můžete uplatnit na libovolné zboží. Dále klub BIBLOO VIP zaručuje svým členům přístup k exkluzivním kolekcím a dopravu zdarma navíc expresně ještě v den objednání. Členství si můžete zdarma a bez jakýchkoliv závazků vyzkoušet, a to po dobu 30 dnů. Více informací naleznete zde. Za zmínku také stojí, že pokud nejste zrovna fandové nakupování přes internet ze strachu, že by Vám oblečení nebo boty neseděly, na BIBLOO Vám na požádání jakékoliv zboží přeměří a Vy si můžete být jistí, že Vám bude vše dobře sedět.

Těším se, až Vám sandálky ukážu v nějakém letním outfitu, plánuji je nosit s bílými skinny džínami nebo bílými kraťasy, jelikož se mi neskutečně líbí barevná kombinace bílé a cihlové, ideálně se zlatými doplňky. A co jste si v nedávné době pořídili Vy? Máte i Vy nějaké přírůstky ve svých šatnících, ze kterých máte takovou radost? Mějte se krásně, užijte si zbytek týdne!"


5 comments

 1. Botky vypadají vážně krásně a e-shop mě tedy moc zaujal :)

  EVERYTHIN KATE

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určitě ho omrkni, Kate, věřím, že si tam přijdeš na své :).

   Delete
 2. these are lovely! :)
  xx
  lau

  www.malibluemymind.com

  ReplyDelete
 3. Sandálky vypadají moc pěkně :)
  Miska blog

  ReplyDelete