White Bow Shorts


Hey everyone! Hope you are doing well. Today I have another summer outfit for you. Last Wednesday I went shooting with great Radovan Vránsky and I have to thank Radovan for these lovely pictures we made together, I like them a lot and I'm sure you will like them too! You should definitely check out Radovan's portfoilo here!!

Some of you might already know that I'm not a big summer fan. Actually, summer is definitely my least favourite season of the year. Usually when it's too hot outside during the summer (so pretty much every day haha) I try not to leave my flat, at least not till the temperature is bearable for me :-D. And when there's such a situation that I HAVE TO go outside when it's really really hot outside, I gotta force myself to leave my "cave" and I usually keep complaining about the heat the whole time I'm out :-D. I just hate it. So you can imagine what is it like for me to pose in the middle of one of these super hot days. True suffering, haha. Anyway I made it (clap, clap!) and here is the result of our Wednesday shooting!

Zdravím! Dnes mám pro Vás další letní outfit, který jsem minulou středu nafotila se skvělým Radovanem Vránskym. Radovanovi tímto mockrát děkuji za fotky, věřím, že se Vám budou líbit tolik co mně, těším se na naše další focení. Určitě se podívejte na Radovanovo portfolio!!

Někteří z Vás možná vědí, že letní měsíce nemám zrovna v lásce. Troufám si tvrdit, že ze všech ročních období je léto mé nejméně oblíbené. Horko mi zkrátka nedělá moc dobře a většinou, když jsou venku opravdu vysoké teploty, snažím se nejlépe vůbec nevycházet ven :-D. A když už mě okolnosti donutí opustit přítmí mého pokoje a já jsem nucena vyjít na světlo, většinou si po celou dobu, co venku jsem, stěžuji na nesnesitelné horko :-D. Nemám tohle období zkrátka ráda. Takže si asi umíte představit, jaké utrpení to pro mě je, když musím v takovém horku pózovat venku na ulici. Každopádně jsme to nějak spolu s Radovanem zvládli a dneska se můžete podívat na výsledek našeho středečního focení!
So what was I wearing on Wednesday? For the first time I had these cute so called bow shorts with a high waist which I got from an e-shop www.ewomen.cz. I like them a lot, especially their cut and material. They're perfect for the hot summer days, I am even thinking of getting them also in some dark color, maybe navy blue, what do you think? As a top I went for a basic loose khaki blouse from Camaïeu which looks great with my favourite brown heeled sandals from Pull & Bear and crossbody bag from Reserved. I bought this lovely tasseled bag couple days ago, because I needed a brown bag that I could wear with these sandals. Well, I had one, the bucket bag from Bershka I showed you in one of my recent outfit posts, but I got it stolen three weeks ago, which really sucks because I absolutely loved that bag. I was even thinking of getting it again, but by the time it happened the bag was already sold out. So I bought this one from Reserved instead.

As to my accessories, since all of the details on the bag and sandals are gold, I added gold jewelry. As usually I was wearing a set of gold rings from Camaïeu and gold long earrings with a little brown marble also from Camaïeu. I added a new gold bracelet from Happiness Boutique and my favourite gold watch which I've already had for almost 2 years.

Aaaaand that's all for today, I don't feel like talking much about what's new. Well it's probably because there's not much going on in my life at this moment haha. Have a wonderful week, I'll be back soon!

A co jsem vlastně měla ve středu na sobě? Vůbec poprvé jsem si vzala tyto kraťasy s mašlí a vysokým pasem, které mám z e-shopu www.ewomen.cz. Hrozně se mi líbí jejich střih a lehký materiál, na léto jsou jako stvořené. Uvažuji, že si je pořídím i v nějaké tmavé barvě. Jako svršek jsem si vzala jednoduchou volnou khaki halenku z Camaïeu, která skvěle ladí s mými milovanými hnědými sandálky na podpatku z Pull & Bear a crossbody kabelkou z Reserved. Tu jsem si koupila docela nedávno, jelikož jsem na léto chtěla právě k těmto sandálům nějakou kabelku do barvy. Tedy, já jednu měla, a to vakovitého střihu z Bershky, kterou jsem Vám dokonce na blogu před nedávnem ukázala v jednom z posledních outfitových příspěvků, tu mi však bohužel ukradli. Přemýšlela jsem, že si ji koupím znovu, byla už však bohužel vyprodaná, tak jsem si místo ní pořídila tuto malou crossbody.

Jelikož jsou detaily na kabelce i sandálech zlaté, zvolila jsem tradičně i zlaté šperky. Jako obvykle jsem si vzala set prstýnků, které mám z Camaïeu, a mé oblíbené visací náušnice taktéž z Camaïeu. Novinkou je zlatý náramek, který jsem dostala v rámci spolupráce s Happiness Boutique. Ráda bych si výhledově pořídila ještě několik náramků v podobném stylu, pokud máte tipy, kde se dají koupit zajímavé a originální náramky, budu moc ráda, když se zmíníte v komentářích pod článkem :).

Dneska poněkud stručně, ale příště se snad zase více rozepíšu. Respektive snad bude o čem se rozepisovat :D. Mějte se super a užívejte si prázdnin!GET THE LOOK!

white high waisted bow shorts: www.ewomen.cz
gold cuff bracelet: Happiness Boutique
rings and earrings: Camaïeu
khaki loose blouse: Camaïeu
brown heeled sandals: Pull & Bear
brown crossboy bag: Reserved

13 comments

 1. Anonymous26/7/16 12:02

  Wow! Ty jsi nádherná! Jakto že jsem na tvůj blog nenarazila dřív? Btw. perfektní outfit. Skvěle ladí k tvému tonu pleti a vlasů :)

  https://trampolinyzahradni.cz/
  http://blog.trampolinyzahradni.cz/

  ReplyDelete
 2. Ty boty s kabelkou jsou nádherné a tobě to zase moc sluší!! :)

  ReplyDelete
 3. Vypadáš přímo božsky :)
  Miska blog

  ReplyDelete
 4. Krásny outfit, veľmi ti to pristane! :) Ja mám zas leto naopak veľmi rada a ťažko znášam zimu.
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 5. Mívala jsem k létu stejný odpor jako ty, ale po roce stráveném v Anglii jsem si léta začala víc vážit. Psala jsem u sebe na blogu 10 důvodů proč třeba to někoho inspiruje =). Tyto barvy ti velice sluší a nejvíc se mi líbí šortky s vysokým pasem, obecně totiž nosím kalhoty, sukně nebo šortky jedině s vysokým pasem.

  ReplyDelete
 6. Dokonalé <3 Jinak léto popravdě taky moc nemusím, když jsou tyhle šílené teploty. Mnohem radši mám jaro a podzim!

  ReplyDelete
 7. Markét, tvůj blog je absolutní špička ze všech blogů co znám. Jsi stašně krásná, sympatická a co outfit, to pecka :) Vždycky se těším, co zase přidáš :) Mary Magdalene

  ReplyDelete
 8. Nádhera, Maku!Fotky i outfit. U tebe je vždycky na co se těšit.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 10. Děkuji moc za Vaše komentáře!!

  ReplyDelete