Summer wishlist


Hey everyone! Today I want to show you my three summer wishlists and tell you more about items I am thinking of getting at this moment.

As I've already told you in one of my last outfit posts, I am absolutely digging the boho style which has become such a huge trend this summer. Off shoulder blouses and dresses, lace-up heels and flats, fringed and tasseled bag, denim skirts, printed loose pants, diverse ethnic patterns... Yes please!

I have already bought some boho clothes, I definitely want to buy few more items though. First of all, I still haven't found the right white romantic blouse, which is probably the hottest item on my wishlist at this moment. I also started thinking of buying some summer flat shoes, because recently I've stopped wearing heels as much as I used to. I'm getting old I guess haha. Right now I want to buy some lace-up flats in a pink or black color. Another thing I am looking for at this moment is a retro buttoned denim skirt that would match perfectly with a brown crossbody bag, another item on my wishlist.

Last but not least, I got to mention a jewelry. Because I think it's the jewelry - diverse rings, bracelets and earrings - what sometimes makes your outfit perfect. I guess it's well known thing, that I've always been crazy about rings, I wear rings pretty much every day and I feel like I never have enough of them. Except the rings, this summer I'm also thinking of getting a new gold watch that would fit this romantic style I fell in love with. The gold one I have right now is kind of too elegant and doesn't really fit all these romantic blouses and dresses I am thinking of getting, so I'm considering buying this beatiful Tisson watch from prohodinky.cz.

Krásné pondělí! Dnes jsem si pro Vás připravila tři letní wishlisty, jelikož se s Vámi chci podělit o kousky, které bych si ráda v nejbližší době pořídila.

Už jsem Vám nastínila dva články zpátky, že jsem tak trochu podlehla boho stylu, který je letos toliko trendy. Jako asi velká většina z Vás jsem se zbláznila do pestrobarevných vzorů, romantických halenek a šatů se spadlými rameny, šněrovacích sandálků a balerín, kabelek s třásněmi... Takže je co kupovat! :D

Ještě stále jsem si nevybrala bílé šaty a krajkovanou halenku, které už mám na seznamu delší dobu. Naštěstí mám už ale několik vytipovaných. Dále jsem začala přemýšlet o koupi nějakých elegantnějších letních botkách bez podpatku, jelikož čím dám tím méně chodím na podpatkách. Chci nechat přes léto trochu nožky odpočnout. Nejvíce mi do oka padly poslední dobou tolik populární balerínky se šněrováním, takže si v nejbližší době nějaké v černé nebo růžové barvě nejspíše pořídím. Dále bych si ráda koupila nějakou delší retro džínovou sukni, ideálně s knoflíkovým zapínáním vpředu, která by se hodila k hnědé retro crossbody kabelce, dalšímu kousku na mém wishlistu.

V neposlední řadě musím zmínit šperky. Myslím si, že vhodně zvolené šperky občas dokáží outfit dovést k dokonalosti. Kromě prstýnků, které jsou už roky neodmyslitelnou součástí každého mého outfitu, jsem se v poslední době pobláznila do hodinek. Ráda bych si teď pořídila nějaké, které by se hodily ke všem těm romantickým halekám a šatům, jež si mám v plánu pořídit. Momentálně mi nejvíce padly do oka tyto zlaté hodinky značky Tissot z e-shopu prohodinky.cz.


The second summer wishilist I prepared for you is totaly different from the first "boho one". It's composed of metallic and minimalist items, white, pink and baby blue shades and perfectly matching simple silver jewelry.

Let me start with recently so much hyped culottes. To be honest, I hated them at the beginning and it took me a while but I eventually found my way to culottes too. Right now I am thinking of getting a pair of elegant white or striped culottes, I'm kind of excited to see how will I look in them. Another thing I would like to buy is a pink pleated chiffon skirt or maxi dress (all kinds of dresses here), which I could wear with my favourite lace-up heeled sandals. I also want to buy a new silver elegant watch, because the one I wear now have already few scratches. I can't decide between this Festina one a this Fossil one. Which one do you guys like more?

Next item I have on my wishlist is a pair of silver platform shoes. Problem is, that I can't decide betwen oxfords and fringed moccasins, I wish I could have both haha. Good thing is, that you can find shoes in this style in almost every fashion store right now, so I'm pretty sure I'll pick ones till the end of this month. I would like to wear them together with a long white or gray sweater-dress, so I am thinking of ordering one from StyleWe.com because they have a wide selection of sweater dresses there (https://www.stylewe.com/category/sweater-dresses-59_230). The last thing I want to tell you about is a stylish backpack. I've been thinking of buying one in white or grey colour for a really long time. This summer I would love to make few short trips to nearby European cities, next month I want to visit Vienna, Budapest and Bratislava, so I guess it would be practical and more comfortable to travel with a backpack instead of a bag.

Druhý letní wishlist, který jsem si pro Vás připravila, je zcela odlišný od toho prvního. Skládá se z minimalistických prvků, dominují mu odstíny bílé, růžové a bledě modré a vše doplňují jednoduché stříbrné detaily.

Ráda bych začala v poslední době toliko opěvovanými culottes. Troufám si říct, že jsem culottes nesnášela, když se před nedávnem staly populárními, a dlouho mi trvalo, než jsem jim přišla na chuť, ale nakonec se tomu tak stalo. Momentálně se poohlížím po nějakých čistě bílých nebo pruhovaných culottes, abych zjistila, jak se v nich budu cítit a jak v nich budu vypadat. Dále bych si ráda pořídila delší růžovou plisovanou sukni, kterou bych mohla kombinovat s některými z mých šněrovacích sandálek na podpatku. Momentálně přemýšlím i o koupi nových stříbrných elegantních hodinek, jelikož ty, co mám teď, už mají pár škrábanců a je na nich znát, že už je nějaký ten pátek mám. Rozhoduji se mezi těmito Festina a těmito Fossil. Které se Vám líbí více? :)

Další věcí, kterou bych si výhledově ráda pořídila, jsou stříbrné metalické botky na platformě. Rozhoduji se mezi oxfordkami a mokasínami s třásněmi. Výběr je veliký, viděla jsem teď metalické botky v tomto stylu na prodejnách snad každého většího oděvního řetězce, takže teď už jen zbývá vybrat takové, které mi budou sedět nejlépe :). Ráda bych je nosila na podzim dlouhými šedivými nebo khaki svetrovými šaty společně s bílým křivákem, tak přemýšlím, že si nějaké takové šaty objednám ze StyleWe.com, jelikož tam mají veliký výběr. Poslední věc, kterou mám na seznamu a o které Vám chci říct, je batoh. Už šíleně dlouho zvažuji koupi nějakého stylového šedivého nebo bílého batohu. Toto léto bych ráda na několik menších jednodenních nebo dvoudenních výletů po Evropě, příští měsíc bych se ráda na otočku podívala do Vídně, Budapeště a Bratislavy, takže se batožina bude z praktických důvodů hodit :).


The third wishlist I created for you is (obviously) based on white-gold color combination. Since I started wearing my favourite white blazer I kind of fell for white clothes. Even though it's super unpractical, I would love to get more white clothes. I already told you in the second wishilist, that I'm thining of getting a pair of white culottes. I would wear them either in all-white outfit or combined with a summer baby-blue or pink top. Next thing on my "white wishlist" is an elegant crosboddy bag with gold details. I've been loking for the right one for a pretty long time. This summer I will hopefully finally pick one, I really like the one from www.sammydress.com that's in the picture. Next thing is a long striped shirt, that I would wear with a basic white or black skinny jeans and moccasins. Another item on my wishlist is an elegant white waistcoat. I really really like this waistcoat trend, I've already bought two of them - one black and one white - and right now I feel like I crucially need another one in a white color.

Some of you might already know that I'm a passionate sneakerhead. Even though I've always been a big fan of high heels, I can spend hours reading about and browsing through pictures of new collections of sneakers. I just love sneakers to death and - that's probably the funniest part - I don't even have to wear them, it's enough for me just to look at their pictures. I think it could be some kind of a weird disease haha. But!! Right now I am seriously considering byuing these incredibly beautiful Reeboks. I've been thinking of getting a pair of Pumps since last July, when I met one dude at the party in Washington, he was wearing neon orange Pumps and looked absolutely stunning. Damn, how jelaous I was that night, you have no idea haha. And when Reebok released this georgeous gold colorway of Pumps couple weeks ago, I realized that I gotta get them no matter what!

How about your summer wishlist? Let me know in the comments below what items you guys have on your wishlists, I am curious to see what are you thinking of buying right now :). Have a wonderful day!

Poslední wishlist, který jsem si pro Vás připravila, je (očividně) založený na zlato-bílé kombinaci. Od té doby, co jsem začala nosit můj milovaný bílý blazer, jsem tak trochu propadla bílé, a ač je bílé oblečení občas šíleně nepraktické, ráda bych si výhledově pořídila několik dalších bílých kousků. Už jsem Vám řekla v rámci druhého wishlistu, že bych si ráda koupila bílé culottes, které bych nosila buď v celo-bílém outfitu, nebo v kombinaci s nějakým růžovým či bledě modrým letním topem. Dále už se delší dobu poohlížím po elegantnější crosboddy kabelce se zlatými detaily a prodloužené košili s jemnou proužkou, kterou bych nosila s bílými nebo černými skinny džínami a mokasínami. Další věcí v mém "bílém wishlistu" je elegantní bílá vesta. Letošní trend vest jsem si hodně oblíbila, už mám doma jednu černou a jednu khaki, ráda bych si však pořídila ještě několik dalších a nejvíce by se mi teď právě hodila nějaká v bílé barvě.

Někteří z Vás už možná ví, že jsem vášnivý sneakerhead. I přesto, že jsem už roky věrná vysokým podpatkům, jsem schopná trávit hodiny brouzdáním a prohlížením si nových kolekcí tenisek. Bude to znít bláznivě, ale já tenisky zkrátka naprosto miluji a - což je asi ta nejšílenější část - to je nemusím ani nosit, stačí mi se kochat jejich obrázky. Nejspíš trpím nějakou prapodivnou chorobou, jiné vysvětlení nevidím. Přes to všechno však momentálně zvažuji koupi těchto božských Reeboků. Model Insta Pump Fury se mi začal líbit loni v červenci, když jsem ve Washingtonu na party potkala týpka, který je měl v neonově oranžové barvě a vypadal naprosto úchvatně. Neumíte si představit, jak moc jsem mu je záviděla :D. No a když Reebok před několika týdny pustil ven Pumps ven v tomhle úžasném zlatém provedení, rozhodla jsem se, že je zkrátka musím mít!

A z čeho se skládá Váš letní wishlist? Budu moc ráda, když se o své vytypované kousky podělíte v komentářích po článkem. Mějte se super!

SOURCES:

6 comments

 1. Všetky veci sú dokonalé! <3 Máš úžasný vkus!
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 2. Tvůj wishlist je vlastně tak trochu i můj wishlist :). Boho styl, stříbrná, bílá, světle modrá, to je přesně to, co mě letos baví :). Stříbrné metalické boty jsem už sehnala, ted hledám ty pravé culottes (které jsem třívě taky nesnášela) a hezké top se spadlými rameny. Sněrovací balerínky mám už z lonska a jsou super, jen bohužel docela nepohodlné.

  ReplyDelete
 3. Markétko, super výběr :) Bílá je i moje milovaná barva, stejně jako všechny ty pastelkový tóny. A boho styl k tobě jednoduše sedí :)

  FRECKLED style

  ReplyDelete
 4. Veľa vecí z tvojho wishlistu mám vo wishliste aj ja. Ako napríklad tá plisovaná sukňa. Len neviem nájsť takú, ktorá by mi sedela. Inak nemôžem povedať, že na tvojom liste sa mi niečo nepáčilo :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete