Wishlist: Coats

Můj první wishlist bude o zimních kabátech, které mám letos vyhlídnuté. Vzhledem k tomu, že jsem si před odletem do Dánska koupila celkem drahou parku, protože má parka z loňska a předloňska už dosluhuje, zcela určitě počkám na výprodeje, až budou některé z mých vyhlídnutých kousků zlevněné a já si je budu moct dovolit. Alespoň mám jasno, na co se se slevových vlnách zaměřit, jsem si jistá, že po Novém roce se minimálně dva nové kabáty v mém šatníku objeví, ráda bych však jeden od každého ze tří stylů, na které jsem zaměřila tento wishlist. Moc se mi letos zalíbily oversized kabáty chlapeckého střihu v různých barevných provedeních. Nejvíce mě asi nadchly ty kostkované (nalevo Zara za 1 499,- / napravo Pull & Bear za 1 799,-). Vínový z P&B jsem si už zkoušela, bohužel mě ale celkem zklamala jeho kvalita, přišel mi dost pofidérně ušitý. Modro-žlutý ze Zary mě uhranul hned, jak jsem ho viděla při procházení jejich nové kolekce na webu. Cena je v porovnání s ostatními kabáty, které mám vyhlídnuté, také celkem příznivá, i tak bych ale počkala na slevy, pokud bych ho zároveň neobjevila na stránkách choies.com (http://www.choies.com/product/brown-wool-coat-in-grid#). Takže plánuji využít sponzorské spolupráce, kterou jsem s choies před nedávnem rozjela, a objednám si ho nejspíše odtud. Další krásné kostkované kabáty, ale už celkem dražší jsem zahlédla ve Stradivarius a v Mangu. Spoustu jich mají i v Zaře, narozdíl od toho výše zmíněného však za doslova přemrštěné ceny.Stejně jako do těch kostkovaných jsem se letošní podzim zbláznila i do kabátů se zvířecím vzorem. Naštěstí je jich teď všude plno, takže je z čeho vybírat. Celkově považuji pořízení takového kabátu za velikou výzvu, jelikož není uplně nejjednodušší kombinovat tak výrazné zvířecí vzory, aniž by celkový dojem nepůsobil přeplácaně nebo lacině. Do wishlistu jsem vybrala dva leopardí kabáty (nalevo Mango Outlet za 1 499,- / napravo Stradivarius za 2 199,-), moc se mi líbí ale i ty tygrované nebo se vzorem zebry. Některé kabáty se zvířecím vzorem můžete nalézt v zimní kolekci Manga a dva nádherné leopardí kabáty, jeden šedivý a druhý barevny, do své kolekce zařadil i Reserved. Sama nad tímto z Reserved uvažuji nejvíce, byla bych i zařadila jeho obrázek do wishlistu, bohužel ale mají na stránkách pouze fotky na modelkách a já chtěla zachovat koncepci celého wishlistu, tak jsem nakonec použila tyto dva. Na leopardí chlupatý kabát jsem ještě narazila na stránkách Zary, ten se mi ale tolik nelíbí, pokud by Vás však zaujal, narazila jsem na něj několikrát na eBay za poloviční cenu.

A nakonec takzvané biker coats. Ze začátku jsem jim nemohla přijít na chuť, poslední dobou se mi ale začaly moc líbit. Nejvíce přemýšlím o černém (Stradivarius za 2 199,-) nebo vínovém (Lindex za 1 299,-) se stříbrnými zipy, které bych kombinovala s mými kotníčkovými botkami z Bershky se stříbrnými detaily z mého posledního outfit postu. Kabátů tohoto střihu je ale teď všude plno a výběr je opravdu veliký, na další jsem narazila třeba v Bershce, v Pull & Bear a opravdu nádherný, ale hodně drahý má ve své kolekci Mango, ten já bych si ale nepořídila ani ve slevě, kvůli jeho koženým ramenům. 

Zkrátka se mám proč těšit na výprodeje a jsem zvědavá, který z kabátů se mi podaří ukořistit ^^.

 Jaké kabáty jste si na tuto zimu pořídily nebo plánujete pořídit Vy?

10 comments

 1. potřebovala bych nějaký kabát!

  ReplyDelete
 2. Některé jsou pěkné :) Mám černý dlouhý z FandF :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Karovanééé!!! TOP TOP TOP

  ReplyDelete
 4. nejvíc se mi líbí ten předposlední - vínový :)

  ReplyDelete
 5. Poslední dobou se mi biker styl začíná taky moc líbit, vlastně celý můj šatník je v grunge/biker stylu, naštěstí můžu každou chvíli chodit do Penenys (Primark v Irsku), kde toho mají hromadu, a když si dá člověk práci, narazí na kvalitní a levné kousky :)

  ReplyDelete
 6. líbí se mi hlavě ty dva poslední, ty jsou super
  Once Upon a Time

  ReplyDelete
 7. mam vybráno něco uplně jinýho, tak jsem štastná, že tady odkaz na ten "můj" neobjevil a možná na mě teda počká do slev...:D

  ReplyDelete
 8. Anonymous1/12/13 15:39

  Můžu se prosím zeptat jak objednáváš z choies.com? Děkuji moc

  ReplyDelete
 9. Anonymous18/4/14 05:14

  I found a nice site (http://www.buyincoins.com/c/Clothing-Shoes-Accessories_11.html), where you can buy nice and cheap products, buyincoins - a professional online website, which lets you buy items from China directly without having to pay any shipping fee. The site has many items, like Women's Clothing (Dresses, T-Shirts, Jeans, Skirts, Tops, Outwear, Underwear & Socks, Jumpsuits & Rompers, etc.), Women's Handbags & Bags, Women's Shoes, Women's Accessories and more Cool Gadgets available for purchase.

  ReplyDelete