Giveaway: WINNERTohle bylo opravdu velice těžké vybírání. Poslaly jste mi spoustu opravdu parádních koláží, které mě inspirovaly natolik, až mi chvílemi bylo líto, že se bundičky vzdávám! Vážně jste všechny moc šikovné, z některých koláží jsem byla přímo nadšená, samotnou by mě tak zajímavé kombinace s bundou nikdy nenapadly. Tentokrát mě opravdu mrzelo, že vyhrát mohla jen jedna, protože bylo skoro nemožné se rozhodnout, která je vlastně ta nejlepší. Nadchla mě kombinace s neonovým náhrdelníkem nebo například s transparentní kabelkou a masivními stříbrnými šperky. Nakonec mi ale nejvíce do oka padla koláž Zuzanky G. především díky tomu úžasnému vzorovanému svetru, který k bundě opravdu neuvěřitelně pasuje, a krémovému psaníčku s kloboukem. Zuzce tímto posílám na Slovensko gratulaci a všem soutěžícím velikánský dík za snahu a účast! Ostatní nevěšte hlavu, takových soutěží plánuji ještě spoustu, takže se máte na co těšit ^^.

9 comments

 1. Jeee ďakujem, tak to si ma strašne potešila! Bunda je fakt krásna a veľmi sa na ňu teším :))

  ReplyDelete
 2. Jee super kombinace,moc gratuluju!!:)

  ReplyDelete
 3. Gratuluji :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Když sem se na Zuzky kombinaci koukala v komentářích, tak sem si říkala že to určitě vyhraje a měla sem pravdu :D Takže gratuluju, užasná kombinace!!! :)

  ReplyDelete
 5. Ja jsem rada, ze jsem se aspon dostala do fina. A moc se mi na zejle GA libilo, jak byla kreativni a kazdy se musel snazit a nezalezelo to jejom na random rozpocitabani. :)))

  ReplyDelete
 6. Tak sice jsem nevyhrála, ale těší mě, že jeden z těch 5 outfitů je můj :)
  a vítězce samozřejmě gratuluji, výhru si opravdu zasloužíš, protože tvůj outfit je boží! :)

  ReplyDelete
 7. Anonymous7/9/13 22:42

  Velká gratulace Zuzce! :)

  ReplyDelete
 8. Alespoň jsem se dostala do finále :D ale ta bunda je skvělá! :-((

  ReplyDelete